Забронируйте здесь или свяжитесь с нами

Описание и цена

Teid ootab 2 magamistoaga maja, kus voodikohtasid on 5-le. Magamistubadesse mahub kumbagi 2 inimest (kaks üheinimese voodit). Elutoas on lahtikäiv diivan, kuhu mahub 1 inimene. Avaras elutoas on olemas õdus kaminahi.

В комнатах есть доступ к WIFI и телевизор.

Majas oma köök, kus on olemas sööginõud ja söögi tegemise tarvikud 6-le inimesele (pliit, ahi, külmkapp sügavkülmaga, mikrolaine ahi, veekeetja, kohvi presskann, teekann, röster). Avar elutuba koos kaminaga ning vannituba.

Дом удобен для использования для людей, передвигающихся в инвалидных колясках.
100€/ночь

Аренда велосипедов

Meil on pakkuda 5 lihtsat kuid toimivat jalgratast, millega on mõnus lähemal olevaid vaatamisväärsuseid vaadata. Aga miks ka mitte kiireks poeskäiguks või lihtsalt randa päevitama sõita.

5€ с человека
PS: требуется предварительный заказ

Баня

Вы можете наслаждаться недавно отремонтированной сауной. Хотя нужно проделать еще немного работы, ее можно использовать. Сцена большая и удобная, она также прекрасно вмещает весь гостевой дом. Мы построили сауну по традиционной концепции, поэтому те, кто заинтересован, могут наслаждаться сауной, как это было в старые времена, - использовать ветку листьев и мыться прямо в сауне. Вы также можете помыться в гостевом доме.

50€ 4h
PS: требуется предварительный заказ